ASL1R25WD1F11B3A01 Setra Systems
  • Part Number: ASL1R25WD1F11B3A01
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Diff Press Transducer0-.25 WC, 1/8 NPTFmale/Barb, 4-20mA, 6-Pin Bayonet, High Ov
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASL1R25WD1F11B3A01 Setra Systems
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    View
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM