ASL12R5WBJ72CB3A01 Setra Systems
  • Part Number: ASL12R5WBJ72CB3A01
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Diff Press Transducer±2.5 WC, 7/16 SAE, 0-10VDC, 6-Pin Bayonet, High Overpress
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASL12R5WBJ72CB3A01 Setra Systems
    ASL12R5WBJ72CB3A01 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASL12R5WBJ72CB3A01 is described as Diff Press Transducer±2.5" WC, 7/16 SAE, 0-10VDC, 6-Pin Bayonet, High Overpress. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM