ASL12R5WBFF2CB3A00 Setra Systems
  • Part Number: ASL12R5WBFF2CB3A00
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Diff Press Transducer±2.5 WC, 1/8 NPT Fmale, 0-10VDC, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overp
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASL12R5WBFF2CB3A00 Setra Systems
    ASL12R5WBFF2CB3A00 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASL12R5WBFF2CB3A00 is described as Diff Press Transducer±2.5" WC, 1/8" NPT Fmale, 0-10VDC, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overp. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE