ASL12R5WBFF2BB3A01 Setra Systems
  • Part Number: ASL12R5WBFF2BB3A01
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Diff Press Transducer±2.5 WC, 1/8 NPT Fmale, 0-5VDC, 6-Pin Bayonet, High Overpres
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASL12R5WBFF2BB3A01 Setra Systems
    ASL12R5WBFF2BB3A01 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASL12R5WBFF2BB3A01 is described as Diff Press Transducer±2.5" WC, 1/8" NPT Fmale, 0-5VDC, 6-Pin Bayonet, High Overpres. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 3X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 3.5X0.078" NAT
    View
    CARD GUIDE SNAP 4LX.075"SW NAT
    CARD GUIDE SNAP 2.5LX.075"SW NAT
    Vector
    CARD GUIDE PLASTIC SCREW 12PCS
    Vector
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN