ASL12R5WB1M2CB3A00 Setra Systems
  • Part Number: ASL12R5WB1M2CB3A00
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Diff Press Transducer±2.5 WC, 1/4 NPT Fmale, 0-10VDC, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overp
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASL12R5WB1M2CB3A00 Setra Systems
    ASL12R5WB1M2CB3A00 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASL12R5WB1M2CB3A00 is described as Diff Press Transducer±2.5" WC, 1/4" NPT Fmale, 0-10VDC, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overp. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM