ASL12R5WB1F2BB3A00 Setra Systems
  • Part Number: ASL12R5WB1F2BB3A00
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Diff Press Transducer±2.5 WC, 1/8 NPT Fmale/Barb, 0-5VDC, 6-Pin Bayonet, Stndrd O
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASL12R5WB1F2BB3A00 Setra Systems
    ASL12R5WB1F2BB3A00 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASL12R5WB1F2BB3A00 is described as Diff Press Transducer±2.5" WC, 1/8" NPT Fmale/Barb, 0-5VDC, 6-Pin Bayonet, Stndrd O. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Setra Systems
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M