2091250PG2M4502 Setra Systems
  • Part Number: 2091250PG2M4502
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Pressure Transducer, 0-200 PSIG, 1/4 NPT Male, 0.5-4.5 VDC, 2 Foot Cable
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2091250PG2M4502 Setra Systems
    2091250PG2M4502 Setra Systems
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM