2091250PG2M24P1 Setra Systems
  • Part Number: 2091250PG2M24P1
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Pressure Transducer, 0-200 PSIG, 1/4 NPT Male, 0.5-5.5 VDC, 3 Pin Packard
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2091250PG2M24P1 Setra Systems
    2091250PG2M24P1 Setra Systems
    2091250PG2M24P1 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2091250PG2M24P1 is described as Pressure Transducer, 0-200 PSIG, 1/4" NPT Male, 0.5-5.5 VDC, 3 Pin Packard. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A