2091050PCJ724P1 Setra Systems
  • Part Number: 2091050PCJ724P1
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Pressure Transducer, -14.7-50 PSIG, 7/16 SAE Male, 0.5-5.5 VDC, 3 Pin Packard
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2091050PCJ724P1 Setra Systems
    2091050PCJ724P1 Setra Systems
    2091050PCJ724P1 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2091050PCJ724P1 is described as Pressure Transducer, -14.7-50 PSIG, 7/16" SAE Male, 0.5-5.5 VDC, 3 Pin Packard. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    View
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM