2091015PC1M45A1 Setra Systems
  • Part Number: 2091015PC1M45A1
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Pressure Transducer, -14.7-15 PSIG, 1/8 NPT Male, 0.5-4.5 VDC, 1/2 Conduit
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2091015PC1M45A1 Setra Systems
    2091015PC1M45A1 Setra Systems
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE