2091002PG2M24P1 Setra Systems
  • Part Number: 2091002PG2M24P1
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Pressure Transducer, 0-2 PSIG, 1/4 NPT Male, 0.5-5.5 VDC, 3 Pin Packard
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2091002PG2M24P1 Setra Systems
    2091002PG2M24P1 Setra Systems
    2091002PG2M24P1 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2091002PG2M24P1 is described as Pressure Transducer, 0-2 PSIG, 1/4" NPT Male, 0.5-5.5 VDC, 3 Pin Packard. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH