2061500PGJ727T18GN Setra Systems
  • Part Number: 2061500PGJ727T18GN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 500 PSI Gauge, 7/16 SAE, 1-5 VDC, Terminal Strip, ± 0.13% FS, Matin
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061500PGJ727T18GN Setra Systems
    2061500PGJ727T18GN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061500PGJ727T18GN is described as Press Transducer, 500 PSI Gauge, 7/16" SAE, 1-5 VDC, Terminal Strip, ± 0.13% FS, Matin. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM