2061500PG2M11H18CN Setra Systems
  • Part Number: 2061500PG2M11H18CN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 500 PSI Gauge, 1/4 NPTM, 4-20 mA, Hirsch Conn, ± 0.13% FS, Cal
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061500PG2M11H18CN Setra Systems
    2061500PG2M11H18CN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061500PG2M11H18CN is described as Press Transducer, 500 PSI Gauge, 1/4" NPTM, 4-20 mA, Hirsch Conn, ± 0.13% FS, Cal. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY INSULATOR
    View
    Memory Protection Devices
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB