2061500PCJ722H18NN Setra Systems
  • Part Number: 2061500PCJ722H18NN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 500 PSI Compound, 7/16 SAE, 0.1-5.1 VDC, Hirsch Conn, ± 0.13%
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061500PCJ722H18NN Setra Systems
    2061500PCJ722H18NN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061500PCJ722H18NN is described as Press Transducer, 500 PSI Compound, 7/16"SAE, 0.1-5.1 VDC, Hirsch Conn, ± 0.13%. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    MPD BLK CIG PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Panavise
  • Description
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    View
    Memory Protection Devices
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP