2061500PC2M27H18NN Setra Systems
  • Part Number: 2061500PC2M27H18NN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 500 PSI Compound, 1/4 NPTM, 1-5 VDC, Hirsch Connector, ± 0.13% FS0
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061500PC2M27H18NN Setra Systems
    2061500PC2M27H18NN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061500PC2M27H18NN is described as Press Transducer, 500 PSI Compound, 1/4" NPTM, 1-5 VDC, Hirsch Connector, ± 0.13% FS0. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM