2061500PC2M22T18GN Setra Systems
  • Part Number: 2061500PC2M22T18GN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 500 PSI Compound, 1/4 NPTM, 0.1-5.1 VDC, Terminal Strip, ± 0.13% F
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061500PC2M22T18GN Setra Systems
    2061500PC2M22T18GN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061500PC2M22T18GN is described as Press Transducer, 500 PSI Compound, 1/4" NPTM, 0.1-5.1 VDC, Terminal Strip, ± 0.13% F. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    View
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"