2061500PC1M27T18CN Setra Systems
  • Part Number: 2061500PC1M27T18CN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 500 PSI Compound, 1/8 NPTM, 1-5 VDC, Terminal Strip, ± 0.13% FS, Ca
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061500PC1M27T18CN Setra Systems
    2061500PC1M27T18CN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061500PC1M27T18CN is described as Press Transducer, 500 PSI Compound, 1/8" NPTM, 1-5 VDC, Terminal Strip, ± 0.13% FS, Ca. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE