2061250PGJ722T18CN Setra Systems
  • Part Number: 2061250PGJ722T18CN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 250 PSI Gauge, 7/16 SAE, 0.1-5.1 VDC, Terminal Strip, ± 0.13% FS, C
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061250PGJ722T18CN Setra Systems
    2061250PGJ722T18CN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061250PGJ722T18CN is described as Press Transducer, 250 PSI Gauge, 7/16" SAE, 0.1-5.1 VDC, Terminal Strip, ± 0.13% FS, C. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM