2061250PGJ722H18CN Setra Systems
  • Part Number: 2061250PGJ722H18CN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 250 PSI Gauge, 7/16 SAE, 0.1-5.1 VDC, Hirsch Conn, ± 0.13% FS
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061250PGJ722H18CN Setra Systems
    2061250PGJ722H18CN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061250PGJ722H18CN is described as Press Transducer, 250 PSI Gauge, 7/16" SAE, 0.1-5.1 VDC, Hirsch Conn, ± 0.13% FS. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM