2061250PC1M11T18GN Setra Systems
  • Part Number: 2061250PC1M11T18GN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 250 PSI Compound, 1/8 NPTM, 4-20 mA, Terminal Strip, ± 0.13% FS, Ma
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061250PC1M11T18GN Setra Systems
    2061250PC1M11T18GN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061250PC1M11T18GN is described as Press Transducer, 250 PSI Compound, 1/8" NPTM, 4-20 mA, Terminal Strip, ± 0.13% FS, Ma. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM