2061250PC1M11H18GN Setra Systems
  • Part Number: 2061250PC1M11H18GN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 250 PSI Compound, 1/8 NPTM, 4-20 mA, Hirsch Conn, ± 0.13% FS,
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061250PC1M11H18GN Setra Systems
    2061250PC1M11H18GN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061250PC1M11H18GN is described as Press Transducer, 250 PSI Compound, 1/8" NPTM, 4-20 mA, Hirsch Conn, ± 0.13% FS,. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM