2061200PGJ711H18GN Setra Systems
  • Part Number: 2061200PGJ711H18GN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 200 PSI Gauge, 7/16 SAE, 4-20 mA, Hirsch Conn, ± 0.13% FS, Mat
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061200PGJ711H18GN Setra Systems
    2061200PGJ711H18GN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061200PGJ711H18GN is described as Press Transducer, 200 PSI Gauge, 7/16" SAE, 4-20 mA, Hirsch Conn, ± 0.13% FS, Mat. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK