2061200PGJ711H18CN Setra Systems
  • Part Number: 2061200PGJ711H18CN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 200 PSI Gauge, 7/16 SAE, 4-20 mA, Hirsch Conn, ± 0.13% FS, Cal
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061200PGJ711H18CN Setra Systems
    2061200PGJ711H18CN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061200PGJ711H18CN is described as Press Transducer, 200 PSI Gauge, 7/16" SAE, 4-20 mA, Hirsch Conn, ± 0.13% FS, Cal. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Soberton
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK