2061200PG2M27H18NN Setra Systems
  • Part Number: 2061200PG2M27H18NN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 200 PSI Gauge, 1/4 NPTM, 1-5 VDC, Hirsch Connector, ± 0.13% FS0
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061200PG2M27H18NN Setra Systems
    2061200PG2M27H18NN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061200PG2M27H18NN is described as Press Transducer, 200 PSI Gauge, 1/4" NPTM, 1-5 VDC, Hirsch Connector, ± 0.13% FS0. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA