2061200PG2M22T18NN Setra Systems
  • Part Number: 2061200PG2M22T18NN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 200 PSI Gauge, 1/4 NPTM, 0.1-5.1 VDC, Terminal Strip, ± 0.13% FS0
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061200PG2M22T18NN Setra Systems
    2061200PG2M22T18NN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061200PG2M22T18NN is described as Press Transducer, 200 PSI Gauge, 1/4" NPTM, 0.1-5.1 VDC, Terminal Strip, ± 0.13% FS0. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    View
    Memory Protection Devices
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT