2061200PG2M11T18CN Setra Systems
  • Part Number: 2061200PG2M11T18CN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 200 PSI Gauge, 1/4 NPTM, 4-20 mA, Terminal Strip, ± 0.13% FS, Cal C
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061200PG2M11T18CN Setra Systems
    2061200PG2M11T18CN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061200PG2M11T18CN is described as Press Transducer, 200 PSI Gauge, 1/4" NPTM, 4-20 mA, Terminal Strip, ± 0.13% FS, Cal C. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM