2061200PG2M11H18GN Setra Systems
  • Part Number: 2061200PG2M11H18GN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 200 PSI Gauge, 1/4 NPTM, 4-20 mA, Hirsch Conn, ± 0.13% FS, Mat
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061200PG2M11H18GN Setra Systems
    2061200PG2M11H18GN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061200PG2M11H18GN is described as Press Transducer, 200 PSI Gauge, 1/4" NPTM, 4-20 mA, Hirsch Conn, ± 0.13% FS, Mat. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    View
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 87DB