2061200PC1M27T18GN Setra Systems
  • Part Number: 2061200PC1M27T18GN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 200 PSI Compound, 1/8 NPTM, 1-5 VDC, Terminal Strip, ± 0.13% FS, Ma
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061200PC1M27T18GN Setra Systems
    2061200PC1M27T18GN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061200PC1M27T18GN is described as Press Transducer, 200 PSI Compound, 1/8" NPTM, 1-5 VDC, Terminal Strip, ± 0.13% FS, Ma. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE PLASTIC SCREW 12PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK