2061200PC1M22T18NN Setra Systems
  • Part Number: 2061200PC1M22T18NN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 200 PSI Compound, 1/8 NPTM, 0.1-5.1 VDC, Terminal Strip, ± 0.13% F
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061200PC1M22T18NN Setra Systems
    2061200PC1M22T18NN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061200PC1M22T18NN is described as Press Transducer, 200 PSI Compound, 1/8" NPTM, 0.1-5.1 VDC, Terminal Strip, ± 0.13% F. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A