2061100PGJ727T18GN Setra Systems
  • Part Number: 2061100PGJ727T18GN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 100 PSI Gauge, 7/16 SAE, 1-5 VDC, Terminal Strip, ± 0.13% FS, Matin
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061100PGJ727T18GN Setra Systems
    2061100PGJ727T18GN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061100PGJ727T18GN is described as Press Transducer, 100 PSI Gauge, 7/16" SAE, 1-5 VDC, Terminal Strip, ± 0.13% FS, Matin. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM