2061100PGJ711T18GN Setra Systems
  • Part Number: 2061100PGJ711T18GN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 100 PSI Gauge, 7/16 SAE, 4-20 mA, Terminal Strip, ± 0.13% FS, Matin
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061100PGJ711T18GN Setra Systems
    2061100PGJ711T18GN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061100PGJ711T18GN is described as Press Transducer, 100 PSI Gauge, 7/16" SAE, 4-20 mA, Terminal Strip, ± 0.13% FS, Matin. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM