2061100PG2M22H18NN Setra Systems
  • Part Number: 2061100PG2M22H18NN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 100 PSI Gauge, 1/4 NPTM, 0.1-5.1 VDC, Hirsch Conn, ± 0.13% FS
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061100PG2M22H18NN Setra Systems
    2061100PG2M22H18NN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061100PG2M22H18NN is described as Press Transducer, 100 PSI Gauge, 1/4" NPTM, 0.1-5.1 VDC, Hirsch Conn, ± 0.13% FS. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    View
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM