2061100PG2M11T18NN Setra Systems
  • Part Number: 2061100PG2M11T18NN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 100 PSI Gauge, 1/4 NPTM, 4-20 mA, Terminal Strip, ± 0.13% FS0
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061100PG2M11T18NN Setra Systems
    2061100PG2M11T18NN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061100PG2M11T18NN is described as Press Transducer, 100 PSI Gauge, 1/4" NPTM, 4-20 mA, Terminal Strip, ± 0.13% FS0. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM