2061100PG1M27T18NN Setra Systems
  • Part Number: 2061100PG1M27T18NN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 100 PSI Gauge, 1/8 NPTM, 1-5 VDC, Terminal Strip, ± 0.13% FS0
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061100PG1M27T18NN Setra Systems
    2061100PG1M27T18NN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061100PG1M27T18NN is described as Press Transducer, 100 PSI Gauge, 1/8" NPTM, 1-5 VDC, Terminal Strip, ± 0.13% FS0. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK