2061050PGJ711H18GN Setra Systems
  • Part Number: 2061050PGJ711H18GN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 50 PSI Gauge, 7/16 SAE, 4-20 mA, Hirsch Conn, ± 0.13% FS, Mati
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061050PGJ711H18GN Setra Systems
    2061050PGJ711H18GN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061050PGJ711H18GN is described as Press Transducer, 50 PSI Gauge, 7/16" SAE, 4-20 mA, Hirsch Conn, ± 0.13% FS, Mati. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE