ASP2PLB3LB24 Sensata Technologies - Airpax
  • More about ASP2PLB3LB24 Sensata Technologies - Airpax
    ASP2PLB3LB24 is manufactured by Sensata Technologies - Airpax and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. ASP2PLB3LB24 is described as INDICATOR LIGHT 22MM GRN 24V. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Sensata Technologies - Airpax
    ---> Panel Indicators & Pilot Lights from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Indicators & Pilot Lights
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH