ASP2PLB1LB24 Sensata Technologies - Airpax
  • More about ASP2PLB1LB24 Sensata Technologies - Airpax
    ASP2PLB1LB24 is manufactured by Sensata Technologies - Airpax and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. ASP2PLB1LB24 is described as INDICATOR LIGHT 22MM WHT 24V. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Sensata Technologies - Airpax
    ---> Panel Indicators & Pilot Lights from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Indicators & Pilot Lights
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM