AS2PLB6LB24 Sensata Technologies - Airpax
  • More about AS2PLB6LB24 Sensata Technologies - Airpax
    AS2PLB6LB24 is manufactured by Sensata Technologies - Airpax and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. AS2PLB6LB24 is described as INDICATOR LIGHT 22MM BLU 24V. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X