AS2PLB3LB24 Sensata Technologies - Airpax
  • More about AS2PLB3LB24 Sensata Technologies - Airpax
    AS2PLB3LB24 is manufactured by Sensata Technologies - Airpax and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. AS2PLB3LB24 is described as INDICATOR LIGHT 22MM GRN 24V. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Sensata Technologies - Airpax
    ---> Panel Indicators & Pilot Lights from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Indicators & Pilot Lights
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    THREADED INSERT M2.5 42HP
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    ASSEMBLY KIT FOR HANDLE TYP V
    View
    Schroff
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    Wakefield-vette
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS