SMF12.TCT Semtech Corp
  • Part Number: SMF12.TCT
  • Manufacturer Name: Semtech Corp
  • Description: TVS DIODE 12VWM 25VC SC70-5
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • More about SMF12.TCT Semtech Corp
    SMF12.TCT Semtech Corp
    ---> Other parts by Semtech Corp
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP