SCF12500 Semtech Corp
  • More about SCF12500 Semtech Corp
    SCF12500 Semtech Corp
    SCF12500 is manufactured by Semtech Corp and is categorized in the Zener Single Diodes category. SCF12500 is described as DIODE GP 12.5KV 500MA AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Semtech Corp
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"