PFRA.185.3 Schurter Inc
  • Part Number: PFRA.185.3
  • Manufacturer Name: Schurter Inc
  • Description: PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL
  • Category: PTC Fuses
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM