DLFP-0147-16D3 Schurter Inc
  • More about DLFP-0147-16D3 Schurter Inc
    DLFP-0147-16D3 Schurter Inc
    DLFP-0147-16D3 is manufactured by Schurter Inc and is categorized in the Common Mode Chokes category. DLFP-0147-16D3 is described as COMMON MODE CHOKE 16A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Schurter Inc
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM