DLFP-0147-12D5 Schurter Inc
  • More about DLFP-0147-12D5 Schurter Inc
    DLFP-0147-12D5 Schurter Inc
    DLFP-0147-12D5 is manufactured by Schurter Inc and is categorized in the Common Mode Chokes category. DLFP-0147-12D5 is described as COMMON MODE CHOKE 12A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Schurter Inc
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE