DLF-28-0002 Schurter Inc
  • More about DLF-28-0002 Schurter Inc
    DLF-28-0002 Schurter Inc
    DLF-28-0002 is manufactured by Schurter Inc and is categorized in the Common Mode Chokes category. DLF-28-0002 is described as COMMON MODE CHOKE 600MA 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Schurter Inc
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"