DKIL-0346-20D6 Schurter Inc
  • More about DKIL-0346-20D6 Schurter Inc
    DKIL-0346-20D6 Schurter Inc
    DKIL-0346-20D6 is manufactured by Schurter Inc and is categorized in the Common Mode Chokes category. DKIL-0346-20D6 is described as COMMON MODE CHOKE 20A 3LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Schurter Inc
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH