CPS22-NO00A10-SNCSNCWF-RI0MBVAR-W0000-S Schurter Inc
  • Part Number: CPS22-NO00A10-SNCSNCWF-RI0MBVAR-W0000-S
  • Manufacturer Name: Schurter Inc
  • Description: SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about CPS22-NO00A10-SNCSNCWF-RI0MBVAR-W0000-S Schurter Inc
    CPS22-NO00A10-SNCSNCWF-RI0MBVAR-W0000-S is manufactured by Schurter Inc and is categorized in the Pushbutton Switches category. CPS22-NO00A10-SNCSNCWF-RI0MBVAR-W0000-S is described as SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE