CPS22-NO00A10-SNCSNCNF-RI0YLVAR-W0000-S Schurter Inc
  • Part Number: CPS22-NO00A10-SNCSNCNF-RI0YLVAR-W0000-S
  • Manufacturer Name: Schurter Inc
  • Description: SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about CPS22-NO00A10-SNCSNCNF-RI0YLVAR-W0000-S Schurter Inc
    CPS22-NO00A10-SNCSNCNF-RI0YLVAR-W0000-S is manufactured by Schurter Inc and is categorized in the Pushbutton Switches category. CPS22-NO00A10-SNCSNCNF-RI0YLVAR-W0000-S is described as SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23