CPS19-NC00A10-SNCSNCNF-RI0BYVAR-W0000-S Schurter Inc
  • Part Number: CPS19-NC00A10-SNCSNCNF-RI0BYVAR-W0000-S
  • Manufacturer Name: Schurter Inc
  • Description: SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about CPS19-NC00A10-SNCSNCNF-RI0BYVAR-W0000-S Schurter Inc
    CPS19-NC00A10-SNCSNCNF-RI0BYVAR-W0000-S is manufactured by Schurter Inc and is categorized in the Pushbutton Switches category. CPS19-NC00A10-SNCSNCNF-RI0BYVAR-W0000-S is described as SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS