CPS16-NC00A10-SNCCWTNF-AI0GWVAR-W0000-S Schurter Inc
  • Part Number: CPS16-NC00A10-SNCCWTNF-AI0GWVAR-W0000-S
  • Manufacturer Name: Schurter Inc
  • Description: SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about CPS16-NC00A10-SNCCWTNF-AI0GWVAR-W0000-S Schurter Inc
    CPS16-NC00A10-SNCCWTNF-AI0GWVAR-W0000-S is manufactured by Schurter Inc and is categorized in the Pushbutton Switches category. CPS16-NC00A10-SNCCWTNF-AI0GWVAR-W0000-S is described as SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    View
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V